Kariéra  /  Dlhodobá stáž na internom audite

Dlhodobá stáž na internom audite

Miesto práce

Lamačská cesta 3/A, Bratislava

Termín nástupu

01.11.2016

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády), internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš získať popri škole praktické skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti a naštartovať kariéru?
Študuješ poistnú matematiku, IT, poisťovníctvo prípadne právo a
rád/a sa učíš nové veci a chceš sa vzdelávať?
Dohovoríš sa anglicky a ovládaš dobre MS Office na pokročilej úrovni (MS Excel)?

Do nášho tímu skúsených interných audítorov hľadáme šikovného študenta s motiváciou spoznať túto oblasť a ideálne pôsobiť v nej aj po skončení VŠ.

Tvojou náplňou práce by bolo hlavne:
- Zápisy zo stretnutí
- Sledovanie štatistiky vydaných odporúčaní
- Ostatné činnosti závislé od prebiehajúcich projektov

Video programu Stážisti:

- Dlhodobá stáž v medzinárodnej spoločnosti
- Pravidelné vzdelávanie v rámci programu Stážisti
- Voľný vstup do posilňovne
- Vynikajúci kolektív stážistov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

matematické, ekonomické, IT, právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- Excel, PowerPoint – pokročilý
- Anglický jazyk - pokročilý - nutnosť - písanie odborných správ v anglickom jazyku
- Analytické myslenie
- Precíznosť, presnosť, schopnosť rozvíjať sa, aktívny a inovatívny prístup, spoľahlivosť, samostatnosť, dobrý time management
- Záujem o dlhodobú brigádu (1-2 roky s možnosťou uplatnenia sa po ukončení VŠ)

Mzdové podmienky (brutto)

od 3€/hod.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 2623052  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3€/hod.