Občania             Firmy

Príležitosť pre absolventov - likvidátor poistných udalostí motorové vozidlá

Miesto práce
Lamačská cesta 3/A, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • zabezpečenie komplexnej likvidácie poistných udalostí klientov (činnosti súvisiace s likvidáciou vymedzeného okruhu PU - povinné zmluvné poistenie/ havarijné poistenie
  • korešpondencia spojená s poistnou udalosťou, spracovanie škodovej agendy a administratívy k poistnej udalosti (prevzatie škodovej agendy, kontrola údajov, overovanie poistného krytia)
  • komunikácia s klientom ako aj so znalcami, právnikom, technikom a pod.
  • realizácia výpočtov nákladov na opravu
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Iné výhody
  • práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
  • možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
  • pružný pracovný čas
  • dni pracovného voľna naviac
  • rehabilitačné a regeneračné služby
  • zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
  • zvýhodnené produkty Generali a VUB banky
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
  • SŠ, VŠ vzdelanie dopravného či technického smeru
  • znalosť konštrukcie vozidiel, technická znalosť - podmienkou
  • pokročilá úroveň angličtiny - veľká výhoda
  • znalosť kalkulačných programov pre výpočet nákladov na opravu - veľkou výhodou
  • ochota vzdelávať sa
  • schopnosť samostatne jednať, schopnosť argumentácie, schopnosť prijímať rozhodnutia
  • dôslednosť, odolnosť voči stresu
  • kolektívny duch
  • vysoké pracovné nasadenie

Patríme do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Sme súčasťou jednej z najväčších poisťovacích skupín – Generali CEE Holding, ktorá riadi obchodnú činnosť v desiatich krajinách strednej a východnej Európy. Klienti poisťovne tak môžu využívať výhody vyplývajúce zo silného medzinárodného zázemia, ako aj tradície poisťovne v oblasti životného aj neživotného poistenia.

V poisťovni Generali sú prvoradé služby pre klienta. Neustále zavádzame najmodernejšie systémy a staviame na profesionalite a odbornosti zamestnancov, aby sme našim klientom mohli poskytnúť maximálny komfort a prvotriedny servis – od kvalitného poistného poradenstva, cez manažment poistky, až po rýchlu likvidáciu poistných udalostí. Prostredníctvom nášho Kontaktného centra sme našim klientom k dispozícii kedykoľvek nás potrebujú. Poradíme, ako postupovať, ak nastane poistná udalosť, prípadne zorganizujeme pomoc a pomôžeme napraviť škody.

Cieľom poisťovne je neustále monitorovať požiadavky trhu a prinášať klientom kvalitné a inovatívne produkty, ktoré sa už pravidelne umiestňujú na popredných miestach v prestížnych súťažiach poisťovní a finančných inštitúcií. Klienti si u nás môžu vybrať zo širokej ponuky kvalitných produktov poistenia vozidiel, majetku, cestovného, životného a úrazového poistenia, ako aj individuálnych poistných riešení pre podnikateľov.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Počet zamestnancov
500-999 zamestnancov
Adresa
Generali Poisťovňa, a. s.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Fabušová
E-mail: poslať životopis