Kariéra  /  Likvidátor poistných udalostí - zahraničné škody na zdraví

Likvidátor poistných udalostí - zahraničné škody na zdraví

Miesto práce

Lamačská cesta 3/A, Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie komplexnej likvidácie poistných udalostí klientov (činnosti súvisiace s likvidáciou vymedzeného okruhu PU - škody na zdraví)
- korešpondencia spojená s poistnou udalosťou, spracovanie škodovej agendy a administratívy k poistnej udalosti (prevzatie škodovej agendy, kontrola údajov, overovanie poistného krytia)
- komunikácia s klientom ako aj so znalcami, právnikom, technikom a pod.

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
- pružný pracovný čas
- dni pracovného voľna naviac
- rehabilitačné a regeneračné služby
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
- zvýhodnené produkty Generali a VUB banky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- SŠ, VŠ vzdelanie zdravotné, technické, dopravné
- ochota vzdelávať sa
- schopnosť samostatne jednať, schopnosť argumentácie, schopnosť prijímať rozhodnutia
- dôslednosť, odolnosť voči stresu
- kolektívny duch
- vysoké pracovné nasadenie

Patríme do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Sme súčasťou jednej z najväčších poisťovacích skupín – Generali CEE Holding, ktorá riadi obchodnú činnosť v desiatich krajinách strednej a východnej Európy. Klienti poisťovne tak môžu využívať výhody vyplývajúce zo silného medzinárodného zázemia, ako aj tradície poisťovne v oblasti životného aj neživotného poistenia.

V poisťovni Generali sú prvoradé služby pre klienta. Neustále zavádzame najmodernejšie systémy a staviame na profesionalite a odbornosti zamestnancov, aby sme našim klientom mohli poskytnúť maximálny komfort a prvotriedny servis – od kvalitného poistného poradenstva, cez manažment poistky, až po rýchlu likvidáciu poistných udalostí. Prostredníctvom nášho Kontaktného centra sme našim klientom k dispozícii kedykoľvek nás potrebujú. Poradíme, ako postupovať, ak nastane poistná udalosť, prípadne zorganizujeme pomoc a pomôžeme napraviť škody.

Cieľom poisťovne je neustále monitorovať požiadavky trhu a prinášať klientom kvalitné a inovatívne produkty, ktoré sa už pravidelne umiestňujú na popredných miestach v prestížnych súťažiach poisťovní a finančných inštitúcií. Klienti si u nás môžu vybrať zo širokej ponuky kvalitných produktov poistenia vozidiel, majetku, cestovného, životného a úrazového poistenia, ako aj individuálnych poistných riešení pre podnikateľov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Adresa spoločnosti

Generali Poisťovňa, a. s.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava
ID: 2212343   Dátum zverejnenia: 5.10.2016