Kariéra  /  Odborný referent správy životného poistenia

Odborný referent správy životného poistenia

Miesto práce

Lamačská cesta 3/A, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie poistno-technických kontrol návrhov a poistných zmlúv podľa platných predpisov pre prijatie rizika do poistenia,
- typovanie, akceptovanie návrhov a poistných zmlúv,
- spracovanie spätných dotazov, pripomienok a lekárskych dotazníkov,
- oceňovanie a šetrenie zdravotného stavu poisteného,
- konzultácia so zmluvným lekárom,
- aktívna participácia na tvorbe procesov,
- spolupráca s príslušnými oddeleniami.

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu,
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť,
- pružný pracovný čas,
- dni pracovného voľna naviac,
- bezplatné vstupy do športových centier,
- rehabilitačné a regeneračné služby,
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností,
- zvýhodnené produkty VÚB banky.

Pracovná pozícia sa obsadzuje na dobu určitú (zástup počas materskej dovolenky/rodičovskej dovolenky). Všetkých kandidátov prosíme zasielať nám štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami (náplňou práce) výhradne len prostredníctvom našej stránky alebo profesie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie v oblasti zdravotníctva
- prax v zdravotníctve
- prax v poisťovníctve min. 5 rokov
- flexibilita a ochota učiť sa nové veci v rámci spoločnosti
- schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
- anglický jazyk – mierne pokročilý

Mzdové podmienky (brutto)

dohodou

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 2134313  Dátum zverejnenia: 9.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou