Kariéra  /  Manažér obchodnej skupiny

Manažér obchodnej skupiny

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Prešov, Košice

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nábor a adaptácia nových členov obchodnej skupiny,
- podpora a motivácia obchodníkov pri realizácii obchodných aktivít,
- skúsenosť v obchode a predaji produktov,
- znalosť produktov z oblasti poisťovníctva,
- plánovanie a riadenie výkonu svojich obchodníkov,
- definovanie a realizácia obchodnej stratégie svojho tímu,
- vyhľadávanie obchodných príležitostí.

- silné zázemie a skúsenosti poprednej spoločnosti na poistnom trhu,
- nadštandardný a motivačný spôsob odmeňovania, ktorý pozostáva zo:
• stabilného mesačného platu, ktorý manažér dostáva za manažovanie obchodnej skupiny vo výške 700€ – 1 300€,
• podiel na dosiahnutých obchodných výsledkoch skupiny,
• štvrťročné a ročné odmeny.
- systematické vzdelávanie v rámci Manažérskej akadémie,
- možnosť profesného a kariérneho rastu,
- materiálne a technické zázemie potrebné pre prácu, otvorenie vlastnej manažérskej kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

- schopnosť budovať a rozvíjať obchodnú skupinu,
- organizačné a manažérske schopnosti, obchodné myslenie,
- orientácia na výsledky a záujem o profesionálny rast.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 2059480  Dátum zverejnenia: 7.8.2015