Kariéra  /  IT špecialista

IT špecialista

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IT tímu zabezpečujúceho prevádzku informačných a komunikačných systémov hľadáme šikovného kolegu:
- pre oblasť správy aplikácií a technickej podpory
- so znalosťou správy serverov a systémov

Tvoja práca bude hlavne:
1) v oblasti správy aplikácií a technickej podpory
- zabezpečiť plynulý chod zariadení IT
- zapájanie, konfigurácia, údržba, (základný) servis IT HW
- inštalácia, aktualizácia OS Windows
- analýza a odstraňovanie závad
- odhaľovanie a analýza slabých miest (inicializácia, návrh, plánovanie, zavedenie inovácií a zmien pre zlepšenie)
- podpora koncových užívateľov
- komunikácia s dodávateľmi

2) v oblasti serverov a systémov poznať:
- správa aplikačných SW
- správu MS Windows workstation
- správu MS Windows Server
- správu MS SCCM 2012

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
- pružný pracovný čas
- dni pracovného voľna naviac
- rehabilitačné a regeneračné služby
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
- zvýhodnené produkty VÚB banky

Všetkých kandidátov prosíme zasielať nám štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami (náplňou práce) prostredníctvom profesie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Odborné požiadavky:
- prax minimálne 2 roky
- všeobecný prehľad a znalosť princípov fungovania HW a SW
- základná znalosť fungovania počítačových sietí
- výborné znalosti MS Windows workstation, prax minimálne 2 roky
- výhodou znalosť OS Windows batch / PowerShell / VBS scripting
- výhodou znalosť MS AD, MS SQL
- výhodou praktická znalosť SCCM (správa, SW packaging, centralizované riadenie aktualizácií, SW deployment)
- výhodou znalosť OS UNIX/Linux
- výhodou znalosť Zabbix monitoring platformy

Osobnostné predpoklady:
- IT nielen ako práca ale aj hobby
- zodpovedný
- komunikatívny
- proklietsky
- tímový hráč
- analytické myslenie
- zameraný na výsledok

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis