Kariéra  /  Kontrolór likvidácie poistných udalostí

Kontrolór likvidácie poistných udalostí

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kontrolná činnosť v celom procese vybavovania poistných udalostí (PU)
• kontrola uzavretých a otvorených spisov PU, pravidelná kontrolná činnosť zameraná na rôzne oblasti a procesy likvidácie PU
• spolupráca na prešetrení, posúdení a vybavovaní dožiadaní a sťažností na likvidáciu PU najmä so zameraním na spokojnosť klientov, externých partnerov
• spolupráca na príprave návrhov metodických pokynov a interných správ a podieľa sa na tvorbe a zavedení metodických predpisov pre úsek PU

• Práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
• Možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
• Pružný pracovný čas
• Dni pracovného voľna naviac
• Bezplatné vstupy do športových centier
• Rehabilitačné a regeneračné služby
• Zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
• Zvýhodnené produkty VÚB banky

Všetkých kandidátov prosíme zasielať nám štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami (náplňou práce) výhradne len prostredníctvom profesie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (strojárstvo, stavebníctvo, elektrotechnika, apod.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• prax v poisťovníctve v oblasti poistenia motorových vozidiel min. 1 rok
• znalosť AJ, prípadne iného jazyka výhodou
• analytické myslenie, zameranie na detail
• komunikatívnosť, argumentačné zručnosti
• tímová spolupráca
• ochota vzdelávať sa
• odolnosť voči záťaži
• zanietenosť a dôslednosť v práci

Mzdové podmienky (brutto)

informácia na osobnom pohovore

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 1903312  Dátum zverejnenia: 18.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: informácia na osobnom pohovore