Kariéra  /  IT Security Specialist

IT Security Specialist

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripravuje a aktualizuje smernice, predpisy a postupy týkajúce sa bezpečnosti IT systémov a dohliada na ich dodržiavanie,
- podieľa sa na príprave podkladov a analýz pre oblasti:
a) klasifikácie IT aktív a návrhu opatrení na riadenie operačných rizík pre oblasť IT systémov,
b) plánovanie obnovy prevádzky IT systémov (havarijne plány DRP),
c) plánovanie kontinuity činností spoločnosti (plány BCP),
d) výkonu bezpečnostných auditov a auditov prístupových oprávnení v informačných systémoch,
- podieľa sa na pripomienkovaní a schvaľovaní projektov IS/IT z pohľadu bezpečnosti,
- podieľa sa na monitoringu bezpečnostných incidentov a zodpovedá za ich riešenie,
- podieľa sa na testovaní, implementácii a ďalšom rozvoji interných bezpečnostných systémov a nástrojov (antivírus, antispam, proxy, firewall, vpn, a pod.),
- podieľa sa na pravidelnom testovaní úrovne zabezpečenia prevádzkových systémov a vyhodnocovaní ich zraniteľnosti na existujúce hrozby,
- organizuje školenia pre zamestnancov v oblasti IT bezpečnosti,
- zodpovedá za dohľad nad ochranou osobných údajov v zmysle zákona č. 123/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov,
- zabezpečuje súlad interných smerníc poisťovne Generali s nadriadenými internými normami skupiny Generali

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
- pružný pracovný čas
- dni pracovného voľna naviac
- rehabilitačné a regeneračné služby
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
- zvýhodnené produkty VÚB banky

Všetkých kandidátov prosíme zasielať nám štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami (náplňou práce) prostredníctvom profesie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Základy
Administrácia Windows serverov - Expert
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v oblasti riadenia informačnej bezpečnosti,
- skúsenosti s tvorbou interných predpisov v oblasti IT bezpečnosti, havarijných plánov a plánovaním kontinuity činností,
- praktická znalosť problematiky bezpečnosti informačných systémov, informačných technológií a mobilných zariadení, dobrá orientácia v IS/IT infraštruktúre,
- praktické skúsenosti s administráciou operačných systémov na platforme Windows, Linux a VMWare so zameraním na ich zabezpečenie,
- znalosť sieťových komunikačných protokolov, modelu ISO/OSI a platformy Cisco,
- skúsenosti s administráciou bezpečnostných prvkov – firewall, proxy, antispam, antivirus, log server,
- skúsenosti s legislatívnou úpravou Zákona o ochrane osobných údajov č. 122/2013 Z.z.
- certifikáty z oblasti IT bezpečnosti výhodou napr. CISA, CISM, CISSP, ...
- samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť a bezúhonnosť,
- dobré prezentačné, komunikačné a argumentačné zručnosti

Mzdové podmienky (brutto)

informácia na osobnom pohovore

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 1875485  Dátum zverejnenia: 27.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: informácia na osobnom pohovore