Kariéra  /  Daňový špecialista

Daňový špecialista

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastrešuje daňovú agendu v rámci obchodných vzťahov spoločnosti (aj medzinárodná problematika)
- monitoruje daňovú legislatívu
- zabezpečuje korešpondenciu s daňovým úradom
- vypočítava a zaúčtováva odloženú daň
- zodpovedá za správnosť zaúčtovania dokladov z daňového pohľadu,
- pravidelný reporting v rámci skupiny a smerom k štátnym inštitúciám
- prípravuje stanoviská týkajúce sa daňových otázok
- zodpovedá za agendu týkajúcu sa transfer pricingu

• Práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
• Možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
• Pružný pracovný čas
• Dni pracovného voľna naviac
• Bezplatné vstupy do športových centier
• Rehabilitačné a regeneračné služby
• Zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
• Zvýhodnené produkty VÚB banky

Všetkých kandidátov prosíme zasielať nám štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami (náplňou práce) v slovenskom jazyku výhradne len prostredníctvom našej stránky alebo profesie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Počet rokov praxe

3

- 3 roky praxe v daňovej oblasti
- prehľad v slovenskej daňovej legislatíve
- pokročilá znalosť anglického jazyka
- znalosť SAP výhodou
- schopnosť pracovať samostatne
- chuť ďalej sa rozvíjať v oblasti daní

Mzdové podmienky (brutto)

dohodou

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 1687999  Dátum zverejnenia: 14.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou