Kariéra  /  DWH / CRM Projektový manažér

DWH / CRM Projektový manažér

Miesto práce

Lamačská cesta 3/A, Bratislava

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba projektového plánu, definovanie rozsahu projektu, stanovenie plánovaných aktivít a ich sledovanie v požadovanej kvalite, časovom rámci a funkčnom obsahu v zmysle zadania projektu, príprava plánu rizík
• zber a prvotná analýza biznis požiadaviek
• poskytovanie konzultácií biznis používateľom pri príprave ich požiadaviek
• riadenie a zodpovednosť za projekty v správnom čase, kvalite a budgete
• návrh riešení a ich realizácia ako člen projektového tímu v korporátnych projektoch
• zodpovednosť za reporting o stave projektu smerom k svojmu nadriadenému
• návrh zmien za účelom zefektívňovania biznis procesov, zvyšovania produktivity práce, zvyšovania kvality poskytovaných služieb a znižovania nákladov

• Práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
• Možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
• Pružný pracovný čas
• Dni pracovného voľna naviac
• Bezplatné vstupy do športových centier
• Rehabilitačné a regeneračné služby
• Zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
• Zvýhodnené produkty VÚB banky

Všetkých kandidátov prosíme zasielať nám štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami (náplňou práce) v slovenskom jazyku výhradne len prostredníctvom našej stránky alebo profesie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Visio - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• min. 5 rokov skúseností v oblasti DWH / BI alebo CRM projektov,
• skúsenosti v oblasti Data Quality, Data Governance a Campaign Management sú výhodou
• znalosť SQL, MS Excel, PowerPoint, Visio a Project na úrovni pokročilý
• znalosť BI nástroja IBM COGNOS (Report & Analysis Studio) na úrovni používateľ
• prax so spracovaním dát v jazyku SQL v prostredí MS SQL Server
• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• flexibilita a samostatnosť
• organizačné schopnosti
• orientácia na zákazníka
• analytické myslenie
• tímový hráč

Mzdové podmienky (brutto)

dohodou

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 1656290  Dátum zverejnenia: 7.5.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou