Kariéra  /  Recepčná

Recepčná

Miesto práce

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

Dohodou

Termín nástupu

01.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii bude Vašou hlavnou náplňou práce:

- uvítanie návštev
- rezervácia zasadacích miestností (osobne, telefonicky, e-mailom)
- príprava, obsluha a udržiavanie čistoty v zasadacích miestnostiach
- pravidelná kontrola zasadacích miestností
- pomoc pri stretnutiach (nastavenie PC, dataprojektora atď.)
- udržiavanie čistoty v celom priestore recepcie (kuchynka, pult, stolíky pre návštevy)
- objednávanie občerstvenia a kancelárskych potrieb
- preberanie zásielok, pošty
- evidencia dochádzky brigádnikov
- evidencia obsadenosti zasadacích miestností
- evidencia čerpania nákladov recepcie
- zasielanie narodeninových pohľadníc
- ďalšie úlohy podľa požiadavky

- Práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
- Možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
- Pružný pracovný čas
- Dni pracovného voľna naviac
- Zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
- Zvýhodnené produkty VÚB banky a Generali

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Požadovaná prax

Administratíva, recepcia

- Nástup ASAP
- Skúsenosť na podobnej pozícií veľkou výhodou
- Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- Silný zmysel pre systematickosť, iniciatíva, flexibilita a asertívne vystupovanie
- Znalosť práce s PC na pokročilej užívateľskej úrovni
- Možnosť odpracovať celých 5 dní v týždni (pondelok až piatok), práca na plný úväzok

Patríme do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Sme súčasťou jednej z najväčších poisťovacích skupín – Generali CEE Holding, ktorá riadi obchodnú činnosť v desiatich krajinách strednej a východnej Európy. Klienti poisťovne tak môžu využívať výhody vyplývajúce zo silného medzinárodného zázemia, ako aj tradície poisťovne v oblasti životného aj neživotného poistenia.

V poisťovni Generali sú prvoradé služby pre klienta. Neustále zavádzame najmodernejšie systémy a staviame na profesionalite a odbornosti zamestnancov, aby sme našim klientom mohli poskytnúť maximálny komfort a prvotriedny servis – od kvalitného poistného poradenstva, cez manažment poistky, až po rýchlu likvidáciu poistných udalostí. Prostredníctvom nášho Kontaktného centra sme našim klientom k dispozícii kedykoľvek nás potrebujú. Poradíme, ako postupovať, ak nastane poistná udalosť, prípadne zorganizujeme pomoc a pomôžeme napraviť škody.

Cieľom poisťovne je neustále monitorovať požiadavky trhu a prinášať klientom kvalitné a inovatívne produkty, ktoré sa už pravidelne umiestňujú na popredných miestach v prestížnych súťažiach poisťovní a finančných inštitúcií. Klienti si u nás môžu vybrať zo širokej ponuky kvalitných produktov poistenia vozidiel, majetku, cestovného, životného a úrazového poistenia, ako aj individuálnych poistných riešení pre podnikateľov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Všetkých kandidátov poprosíme zasielať nám štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami (náplňou práce) výhradne len prostredníctvom profesie.

Adresa spoločnosti

Generali Poisťovňa, a. s.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava
ID: 1599268   Dátum zverejnenia: 28.9.2016