Kariéra  /  Klientský poradca Považská Bystrica a Púchov

Klientský poradca Považská Bystrica a Púchov

okres Považská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po úspešnej kariére?
Množstvo digitálnych inovácií a kvalitné vzdelávanie, ktoré u nás nájdeš ti pomôže na ceste za cieľom rozvíjať svoj talent a zároveň kariérne rásť.

A ako by sa ti páčil 4-dňový pracovný týždeň?
Vďaka flexibilnému pracovnému času si vieš zabezpečiť správny balans medzi pracovným a osobným životom.

Chceš chodiť do práce, ktorá ťa napĺňa?
Alebo patríš k tým, ktorý tento pocit nikdy nezažili?

Vieš si predstaviť reprezentovať spoločnosť ocenenú Zlatou mincou už niekoľko rokov po sebe?
Sme TOP poisťovňa v oblasti digitalizácie a inovácií.

Je čas na zmenu.

Ideálnym kandidátom si pre nás ak:

Máš obchodného ducha
Pri komunikácii s klientom dokážeš čítať medzi riadkami a hľadáš riešenia na jeho životné situácie.

Chceš zúročiť svoje skúsenosti
Je super, ak máš za sebou pracovné skúsenosti v oblasti komunikácie s klientmi, nezáleží v akom sektore.

Si priateľský/á a vieš pracovať individuálne aj v tíme
Hľadáme osobnosti, ktoré sa neboja kreatívne myslieť a rovnako aj efektívne spolupracovať na teamovom výsledku.

Prečo sa ti práca v Generali bude páčiť?

  • U nás si poradcom a sprievodcom pre našich klientov po celý život.
  • Budeš pracovať pre klientov pod záštitou spoločnosti, ktorá ocení tvoju prácu navyše.
  • Systém odmeňovania je u nás transparentný a vysoko motivačný.
  • Pri starostlivosti o klienta ti budú pomáhať moderné technológie.

V Generali vytvárame pracovné podmienky na tvoj kariérny ale aj osobnostný rozvoj. Jediné čo potrebuješ je chuť pracovať.

Tešíme sa na tvoje CV.

  • Nadštandardný príjem - platový strop u nás neexistuje
  • Flexibilný čas, dostatok času na koníčky a rodinu
  • Bezplatné vzdelávanie
  • Podporu od manažéra, mentora a skvelého trénera priamo v teréne
  • Podpora aj databázou klientov
  • Plne vybavené zázemie na pobočke (digitálne prostredie) ale ani práca z domu u nás nie je problém
  • Staneš sa členom rodiny Generali – budeš mať príležitosť vyniknúť v súťažiach pre nováčikov, ale aj sa zabaviť na športových akciách a teambuildingoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie /SŠ s maturitou (min. 2 roky poisťovacia/banková prax výhodou)

1 500 EUR/mesiacv priemere + atraktívny provízny systém; variabilná zložka mzdy a bonusy v závislosti od výkonnosti

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Ilavská
Tel.: +421908799114
E-mail: poslať životopis