Stavebný rozpočtár s praxou

GENERAL s. r. o.

Miesto práce
Poštová 8, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie kalkulácií a cenových rozpočtov stavebných činností,
- zabezpečenie cien rozhodujúcich materiálov pri spracovaní cenovej ponuky,
- komplexné spracovanie ponukových rozpočtov stavieb do cenovej ponuky a kompletizácia cenovej ponuky podľa súťažných pokynov,
- vykonávanie analýz podaných súťažných ponúk,
- spolupráca s výrobným úsekom pri spracovaní harmonogramu do cenovej ponuky,
- spracovanie výrobných kalkulácií pre porovnanie kalkulovaných a skutočných nákladov a výnosov,
- zodpovednosť za správne a včasné odovzdanie cenovej ponuky a sledovanie ponukového konania až do rozhodnutia o zákazke.

- práca v stabilnej spoločnosti
- profesionálny rast
- zaujímavé projekty

V prípade záujmu pošlite žiadosť a štruktúrovaný životopis v elektronickej forme na e-mailovú adresu: info@generalsro.sk. Do predmetu Emailu prosím uveďte názov pracovnej pozície.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- precíznosť
- analytické myslenie
- dobré komunikačné zručnosti
- organizačné schopnosti
- zodpovednosť

Spoločnosť GENERAL s.r.o. je stavebná spoločnosť pôsobiaca v Slovenskej republike. Zaoberá sa výstavbou rodinných domov, polyfunkčných objektov, priemyselných objektov od základu až po stavby na kľúč.

www.generalsro.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GENERAL s.r.o.
Poštová 8
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nikola Vreselovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 2396811   Dátum zverejnenia: 5.1.2017