Projektový manažér

GENERAL s. r. o.

Miesto práce
Poštová 8, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienku budú prezentované na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia a organizovanie pracovníkov .
Sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
Vykonávanie kontroly nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác.
Realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie.
Zodpovedanie za správne hospodárenie s majetkom spoločnosti.
Spolupráca s dodávateľmi, subdodávateľmi a ostatnými oddeleniami spoločnosti.Zodpovednosť za včasné a úplné odovzdávanie dokladov,a ich odsúhlasovanie,za plnenie zmluvných podmienok

- práca v stabilnej spoločnosti
- profesionálny rast
- zaujímavé projekty

V prípade záujmu zašlite žiadosť o prijatie a štruktúrovaný životopis v elektronickej forme na e-mailovú adresu: [email protected]. Do predmetu Emailu prosím uveďte názov pracovnej pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

-skúsenosti s prácou na stavbe
-zodpovednosť, loajálnosť, samostatnosť,profesionalita
- odborná spôsobilosť

Spoločnosť GENERAL s.r.o. je stavebná spoločnosť pôsobiaca v Slovenskej republike. Zaoberá sa výstavbou rodinných domov, polyfunkčných objektov, priemyselných objektov od základu až po stavby na kľúč.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2396783  Dátum zverejnenia: 17.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienku budú prezentované na pohovore