ERP Konzultant Výroba/Logistika - Microsoft Dynamics AX

Solitea Gemma, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popredný dodávateľ ERP riešení pre výrobné spoločnosti hľadá konzultanta Výroby/Logistiky pre posilnenie divízie Microsoft Dynamics AX
- implementácia ERP informačných systémov v oblasti výroby a logistiky
- prezentácia a školenie funkčnosti systému
- konzultácie a návrhy optimálneho využitia systému pre pokrytie podnikových procesov a funkcií
- parametrizácia systému
- analýza a návrh zákazníckych programových úprav
- poskytovanie podpory používateľom

- Pozícia vhodná aj pre absolventov technických alebo ekonomických VŠ. Zameranie na informatiku je výhodu.
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- Možnosť osobnostného a profesného rastu
- Práca pre popredného dodávateľa ERP riešení pre výrobné spoločnosti v ČR a SR s 20 ročnou skúsenosťou v obore
- Práca v medzinárodnom prostredí
- Možnosť odborného kariérneho rastu + vzdelávanie v MS Dynamics a Infor produktoch
- Odborné školenia + pravideľné jazykové vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

- V prípade záujmu zasielajte CV e-mailom, faxom, poštou
- Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického, alebo ekonomického zamerania.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s ERP systémom výhodou
- znalosť procesov výrobných podnikov
- schopnosť rychlého ovládnutia funkčnosti SW aplikace
- aktívna znalosť angličtiny
- VŠ vzdelanie
- Pozitívny a konštruktívny prístup

GEMMA Systems je popredným dodávateľom software a profesionálnych služieb pre informačné systémy výrobných podnikov v SR a ČR. GEMMA Systems dodala a podporuje integrovaný podnikový IS na báze software Infor ERP a Microsoft Dynamics pre viac ako 80 zákazníkov s viac ako 5000 aktívnymi používateľmi. Viac ako 85 zamestnancov poskytuje svoje služby na projektoch v SR, ČR ako aj na medzinárodných projektoch v rámci EU. Rozširovanie pôsobnosti na trhu ERP vyžaduje investície do odborného rastu existujúcej bázy špecialistov, rovanko ako investíce do personálneho rozširovania spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1771502  Dátum zverejnenia: 5.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou