Customer Service Specialist

Gemini Group, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE

• zabezpečenie komunikácie medzi korporátnym klientom a našou spoločnosťou
• kompexné vybavovanie objednávok od klienta
• zabezpečenie, realizácia a sledovanie jednotlivých zákaziek
• starostlivosť o koordináciu expedície pre zahraničné lokality
• prieskum trhu v danej oblasti
• komunikácia s ostatnými členmi nášho tímu na medzinárodnej úrovni (nákup, logistika, fakturácia atď.)

POSKYTUJEME / VÝHODY

• práca vo významnej medzinárodnej spoločnosti
• motivujúce finančné ohodnotenie
• práca s inovatívnymi produktami
• práca s globálnymi renomovanými klientami
• každodenné používanie cudzích jazykov
• profesionálny rast v danej oblasti
• možnosť získania cenných skúseností v medzinárodnom obchode (nielen Európa)
• široké kompetencie, samostatnosť pri práci

Váš životopis v SJ zašlite prosím na e-mailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú základné kritéria.
Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Gemini Group s.r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Pre veľkú medzinárodnú spoločnosť s pobočkou v Bratislave hľadáme ambiciózneho kandidáta na pozíciu Customer Service Specialist. Náš klient má globálny charakter, pôsobí vo viacerých krajinách a je jedným z popredných lídrov celosvetového trhu v oblasti chemickej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické alebo technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
• Vzdelanie – min. vysokoškolské prvého stupňa (ideálne zameranie chemické alebo technické)
• minimálne 2 roky prax v medzinárodnom obchode
• PC zručnosti (Microsoft Office)- veľmi dobrý, SAP program
• Iné - precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
• Vystupovanie na úrovni - podmienkou
• Anglický jazyk – aktívne
• Iný jazyk – veľkou výhodou, najmä francúzsky

Gemini Group s. r. o. je medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá pre svojich klientov poskytuje pomoc najmä v oblasti projektového (grantového) manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1904004  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou