Obchodně-technický zástupce

GELPO s.r.o.

Místo práce
Uherský Brod, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
nejlépe ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíčně + odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- péče o stávající zákazníky, kooperace na nových projektech a vedení obchodních případů
- obchodní rozvoj firmy - vyhledávání nových obchodních kontaktů a příležitostí nejen v ČR
- zjištění potřeb klientů, vypracování nabídek a zpracování s tím spojené administrativy
- technické poradenství
- práce s interním informačním systémem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnanecký poměr (HPP)
- zajímavou pozici v perspektivní a prosperující firmě, profesní růst
- motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonům uchazeče, zaměstnanecké benefity
- veškeré prostředky a podporu nezbytnou pro výkon činnosti (např. NTB, mobilní telefon, firemní vůz)
- možnosti dalšího rozvoje a vzdělávání

Informace o náboru

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte a kontakt na Vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dynamickou a obchodně zdatnou osobnost s technickým zaměřením
- týmového hráče s akcentem na mezilidské vztahy a pracovní kolektiv
- pokročilou znalost NJ (slovem i písmem), AJ výhodou
- SŠ/VŠ vzdělání (zaměření technického nebo gumárenského směru výhodou)
- výborná znalost práce na PC (MS Office)
- časovou flexibilitu a ochotu cestovat (ŘP sk. B – aktivní řidič)
- komunikativního a spolehlivého kolegu s reprezentativním vystupováním

Výhoda:
- zkušenost na obchodní pozici
- práce s grafickými programy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost GELPO s.r.o. se již řadu let zabývá vývojem a výrobou produktů z recyklované pryže, které nachází stále větší uplatnění díky svým výborným užitným vlastnostem a dlouhé životnosti.
Pro oblast průmyslu, stavebnictví a dopravy vyrábíme antivibrační, odhlučňovací a protihlukové bariéry, podložky a výplně strojů, zařízení a dopravních komunikací.
Pro sport, volný čas a občanský život vyrábíme dlažby, sportovní povrchy, odhlučňovací systémy a realizujeme dětská hřiště v různém barevném provedení zajišťující větší bezpečnost dětí.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2423936  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 35 000 Kč/měsíčně + odměny