Vedoucí zakázky - úklidu distribučního centra

GEISLER SK s.r.o.

Miesto práce
Záhumnie 1129/21, 914 41 Nemšová, okres Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000+200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedení 30 pracovníků, kompletní agenda zakázky - nábor pracovníků, zpracování docházky, zaškolování pracovníků, komunikace s vedením skladu, report vedení v ČR, kontrola dodržování pracovních postupů.

Zamestnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon a NTB.

Informácie o výberovom konaní

Nutnost vlastního auta.
Nástup možný ihned.
Mzdový růst po zkušební době, Nástupní plat 800 EUR/měsíc.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

zkušenosti s vedením týmu pracovníků, ideálně praxe v oboru úklidu a FS.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost GEISLER působí na trhu v oblasti úklidových prací a služeb na profesionální úrovni již od roku 1997. Dnes poskytujeme služby v rámci České a Slovenské republiky. Za dobu své existence jsme si vybudovali významné postavení na trhu a získali řadu významných klientů, pro které zajišťujeme naše služby ve vysoké kvalitě.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2953925  Dátum zverejnenia: 1.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000+200 EUR