Administratívny pracovník/-čka pre pobočku Senec - na dve smeny

Geis SK s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná 24, Senec
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podávanie informácií o pohybe zásielok,
- zodpovednosť za preberanie zvozovej a rozvozovej dokumentácie,
- zodpovednosť za správnosť údajov interných a externých vodičov,
- spracovávanie podkladov pre špedičnú knihu,
- administratívne práce v kancelárii,
- skenovanie dokumentov,
- kontrola dodacích listov.

Profesijný životopis z telefonickým kontaktom na uchádzača posielať mailom, faxom alebo poštou na uvedený kontakt.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva - výhodou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme pracovníka :
- pracovná doba na dve smeny : od 05.00 hod do 13.30 hod. a od 13.30 hod. - do 22.00 hod.
- komunikatívny typ,
- časovo flexibilný,
- samostatný,
- trestne bezúhonný,
- práca s PC na užívateľskej úrovni.

Skupina Geis na Slovensku je súčasťou celosvetovej logistickej skupiny Geis Group so sídlom v nemeckom Bad Neustadtu. Tá vstúpila na slovenský trh v roku 2006 prevzatím firmy TEN Expres Slovakia, poskytovateľa vnútroštátnej prepravy kusových zásielok, ktorá od svojho založenia v roku 1992 vybudovala najrozsiahlejšiu prepravnú sieť pre vnútroštátnu prepravu kusových zásielok na Slovensku. Pod touto tradičnou slovenskou obchodnou značkou začala od roku 2006 skupina úspešne rozvíjať širokú paletu logistických služieb tak, že sa za veľmi krátku dobu zaradila nielen medzi popredných slovenských poskytovateľov vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy paletových a balíkových zásielok, ale aj skladovej logistiky a leteckej a námornej prepravy. Od októbra 2011 bola príslušnosť k skupine potvrdená zmenou názvu spoločnosti TEN Expres Slovakia na Geis SK. V januári 2012 vznikla v rámci skupiny spoločnosť Geis Parcel SK, ktorá sa špecializuje na prepravu balíkových zásielok do 50 kg.

Do skupiny Geis na česko – slovenskom území patria ďalej spoločnosti Geis CZ, Geis Parcel CZ a Spedition Feico, ktoré tu spoločne patria medzi najväčšie prepravné a logistické spoločnosti.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Tŕňanská 6
960 01 Zvolen
ID: 2766994   Dátum zverejnenia: 14.10.2016