Dopravca s vlastným vozidlom - vodič, kuriér - Poprad a okolie. Len na živnosť

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Hraničná ul. Poprad, okres Poprad
Typ úväzku: živnosť

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

Dopravca - živnostník s vlastným vozidlom alebo vozidlami.
Spolupráca formou zmluvy o preprave veci.
Preprava a doručovanie zásielok na území niekoľkých okresov.
Vyzdvihovanie a doručovanie zásielok na území Poprad a okolie
Vedenie evidencie a administratívy k zásielkam.
Platba od KM - podľa typu vozidla, možnosť dohody v prípade dlhodobej spolupráce
Požadovaný typ vozidla:
Vozidlá skriňové aj plachtové - vozidlá nad 3,5 tony od 15 až viac paletových miest a objemom nákladového priestoru 40m3.
Nutné hydraulické čelo!!!!!!

Naše požiadavky na kandidátov:

  • prax v oblasti dopravy formou živnosti,
  • znalosť regiónu Poprad a okolie
  • časová flexibilita

Nástup

dohodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Marian Kupčo
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 2201121  Dátum zverejnenia: 29.7.2015