Vodič - Poprad

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Hraničná 22, Poprad, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad
Typ úväzku: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto): dohodou

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

Denný rozvoz zásielok na nákladnom vozidle
POZOR!!! Podmienka vodič vozidla typu C !!!! + platné všetky potrebné doklady k tomu!!!

Naše požiadavky na kandidátov:

Podmienky
  • Vodičský preukaz skupiny C + platné doklady - PODMIENKA
  • Skúsenosti so šoférovaním nákladných vozidiel nad 3,5 tony - VÝHODA
  • trestná bezúhonnosť

My môžeme ponúknuť:

  • Zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej
k lídrom na slovenskom trhu,
  • Možnosť sebarealizácie zaujímavou a zodpovednou prácou

Nástup

ihneď

Profesné životopisy s telefonickým kontaktom na uchádzača zasielať mailom, faxom alebo poštou

Kontakt

Kontaktná osoba: Marian Kupčo
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 2116231  Dátum zverejnenia: 21.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou