Vedúci/-a obchodný/-á manažér/-ka produktu parcel pre slovenskú republiku

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Slovensko
Typ úväzku: plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto): dohodou
Znalosti:

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

  • zodpovednosť za vedenie a budovanie obchodného tímu produktu PARCEL (balíkové prepravy) v rámci celého Slovenska,
  • starostlivosť o významných zákazníkov a nové akvizície významných
nových klientov,
  • príprava budgetu produktu PARCEL, controlling, príprava obchodných stratégií,
  • spracovanie reportov pre manažment , atď.

Naše požiadavky na kandidátov:

  • prax na obchodnej pozícii min. 3 roky - PODMIENKOU,
  • prax v balíkových prepravách na obchodnej pozícii - VÝHODOU
  • schopnosť riadiť kolektív (výber spolupracovníkov, motivácia,
kontrola výsledkov,....),
  • orientácia na zákazníka, flexibilita, svedomitosť a samostatnosť,
  • výborné komunikačné schopnosti, obchodné a predajné zručnosti,
  • orientácia na výsledky,
  • trestná bezúhonnosť

My môžeme ponúknuť:

  • zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej
k lídrom na slovenskom trhu,
  • možnosť sebarealizácie, zaujímavou a zodpovednou prácou,
  • motivačné platové ohodnotenie,
  • vzdelávací firemný program,
  • služobné auto aj na súkromné použitie,
  • notebook s dátovým napojením, mobilný telefón

Nástup

dohodou

Pre našu spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Vedúceho obchodného manažéra expresných balíkových prepráv.

Profesný životopis zasielať mailom alebo poštou na uvedený kontakt.
Uchádzači budú pozvaní na úvodné kolo pohovorov v priebehu cca 2 týždňov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Švecova
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 1668910  Dátum zverejnenia: 25.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou