Obchodný/á manažér/ka v oblasti dopravy a logistiky pre pobočku Poprad a Košice

Geis Parcel SK, s.r.o.

Strojnícka 14, okres Poprad, okres Prešov, Košice, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fixný plat plus provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva akvizičnú obchodnú činnosť v balíkovej preprave s potenciálnymi zákazníkmi
v zverenom regióne
- Zodpovedá za plnenie mesačných plánov zvereného regiónu
- Zodpovedá za starostlivosť o zverených zákazníkov v danom regióne
- Pripravuje cenové ponuky a dohaduje podmienky spolupráce s potenciálnymi a existujúcimi zákazníkmi
- Vykonáva obchodnú činnosť v súlade s potrebami príslušnej prevádzky
- Zabezpečuje a vykonáva administratívne úlohy súvisiace s výkonom práce

- Zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej
k lídrom na slovenskom trhu,
- Možnosť sebarealizácie zaujímavou a zodpovednou prácou,
- Motivačné platové ohodnotenie,
- Vzdelávací firemný program,
- Reprezentatívne služobné vozidlo aj na súkromné použitie,
- Notebook s dátovým napojením, mobilný telefón.

Žiadosti s profesijným životopisom zasielajte mailom na uvedenú kontaktú adresu.

V životopise prosím uviesť aktuálne telefónne číslo a pobočku pre ktorú máte záujem pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava, Logistika, Obchod

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Prax na pozícii obchodný zástupca minimálne 2 roky
- Výborné komunikačné schopnosti, obchodné a predajné zručnosti
- Orientácia na výsledky a zákazníka
- Odolnosť voči stresu
- Flexibilita, samostatnosť a svedomitosť
- Trestná bezúhonnosť

Skupina Geis na Slovensku je súčasťou celosvetovej logistickej skupiny Geis Group so sídlom v nemeckom Bad Neustadtu. Tá vstúpila na slovenský trh v roku 2006 prevzatím firmy TEN Expres Slovakia, poskytovateľa vnútroštátnej prepravy kusových zásielok, ktorá od svojho založenia v roku 1992 vybudovala najrozsiahlejšiu prepravnú sieť pre vnútroštátnu prepravu kusových zásielok na Slovensku. Pod touto tradičnou slovenskou obchodnou značkou začala od roku 2006 skupina úspešne rozvíjať širokú paletu logistických služieb tak, že sa za veľmi krátku dobu zaradila nielen medzi popredných slovenských poskytovateľov vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy paletových a balíkových zásielok, ale aj skladovej logistiky a leteckej a námornej prepravy. Od októbra 2011 bola príslušnosť k skupine potvrdená zmenou názvu spoločnosti TEN Expres Slovakia na Geis SK. V januári 2012 vznikla v rámci skupiny spoločnosť Geis Parcel SK, ktorá sa špecializuje na prepravu balíkových zásielok do 50 kg.

Do skupiny Geis na česko – slovenskom území patria ďalej spoločnosti Geis CZ, Geis Parcel CZ a Spedition Feico, ktoré tu spoločne patria medzi najväčšie prepravné a logistické spoločnosti.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2263811  Dátum zverejnenia: 16.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixný plat plus provízie