Vodič expedície nových vozidiel

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Automobilová ulica, areál PSA, okres Trnava
Termín nástupu
- ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
- dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • preberanie vozidiel z výroby a ich prevážanie po vybraných zónach v závode
  • kompletizovať vozidlovú literatúru
  • kontrolovanie skupiny vozidiel
  • klinovanie, zamykanie a plombovanie naložených vozidiel
  • dodržiavanie všetkých pracovných a bezpečnostných postupov
  • práca v exteriéri
  • práca na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná, pondelok-piatok)

  • kompletné zaškolenie
  • bonusový systém
  • sociálny program spoločnosti:
• stravné lístky s nadštandardným príspevkom zamestnávateľa vo výške 80%,
• 13.plat,
• príspevok na dopravu,
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
• životné a úrazové postenie,
• športovo-relaxačné poukážky, narodeninové poukážky,
• príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na rekreáciu detí,
• náborový príspevok,
• zdravotná starostlivosť atď.

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti GEFCO, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • vodičský preukaz skupiny B je podmienkou
  • minimálne 3 roky skúseností s podobnou prácou
  • základy práce s PC výhodou
  • zodpovedný prístup k práci, precíznosť

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Stanislav Žák
E-mail: poslať životopis
ID: 2839444  Dátum zverejnenia: 4.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - dohodou