Disponent medzinárod.cestnej prepravy s anglickym jazykom

Miesto práce

Log.part Trnava, Zavar

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • organizovanie a koordinovanie prepráv s ohľadom na hospodárnosť, platnú legislatívu a termínové požiadavky klientov
  • zhromažďovanie a analýza dopytu a ponúk prepráv od jednotlivých zákazníkov a prepravcov
  • vytváranie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov
  • vyjednávanie cien s ohľadom na profit spoločnosti
  • sledovanie priebehu prepráv, evidencia priebehu a počtu zrealizovaných prepráv, operatívne riešenie vzniknutých situácií
  • navrhovanie riešení na zlepšenie poskytovaných služieb a spokojnosti zákazníkov

Termín nástupu

- ASAP

  • stabilné zamestnanie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti,
  • možnost osobného a profesného rastu,
  • príjemný kolektív,
  • kompletné zaškolenie,
  • bonusový systém,
  • benefity spoločnosti

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

  • predchádzajúca skúsenosť na pozícii dispečera/disponenta v oblasti cestnej prepravy výhodou
  • aktívna znalost anglického jazyka PODMIENKOU , znalosť franczskeho jazyka výhodou
  • pokročilá znalosť práce s MS Excel
  • veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu
  • flexibilita, spoľahlivosť a precíznosť

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti GEFCO, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované

Adresa spoločnosti

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.
Plynárenská 1
821 09 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Petronela Kukučková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2821573   Dátum zverejnenia: 22.11.2016