Stáž na oddelení cestnej prepravy

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Log. park Trnava Zavar, Prílohy 45, 919 26 Zavar, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • systémový support na oddelení cestnej prepravy (vyvíjanie nových projektov, hľadanie riešení)

  • 6 mesačná odborná platená stáž v Trnave- Zavar
  • zázemie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • kompletné zaškolenie pod vedením odborníkov
  • perspektíva trvalého zamestnania

Svoje CV spolu s motivacnym listom zasielajte bud v anglickom alebo francuzskom jazyku.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti GEFCO, s.r.o. v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.

Budeme kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich naše podmienky. Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú vaše osobné údaje skartované

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • študent min. 3 ročníka VŠ alebo absolvent VŠ v odbore logistika (výhodou)
  • aktívna znalosť angličtiny PODMIENKOU, znalosť francúzskeho jazyka výhodou
  • analytické myslenie, otvorenosť novým myšlienkam
  • ochota cestovať
  • vodičký preukaz sk.B výhodou
  • komunikatívnosť a samostatnosť
  • presnosť, spoľahlivosť, zmysel pre zodpovednosť

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Stanislav Žák
E-mail: poslať životopis
ID: 2461521  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou