Medicínsky reprezentant pre Poprad, Prešov, Kežmarok

Gedeon Richter Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie odborných informácií a lekárskych štúdií o našich produktoch a ich použití
- vytváranie a rozvíjanie dobrých vzťahov s klientmi vo svojom regióne
- účasť na rôznych konferenciách a sympóziách
- organizácia a odborná prezentácia produktov na lokálnych seminároch, slúžiacich k odbornej propagácii pridelených produktov

- zázemie medzinárodnej spoločnosti a perspektíva rastu
- motivujúci bonusový systém, pravidelná valorizácia platov
- cestovanie nielen po Slovensku, firemné auto, telefón, PC, tablet
- možný postup na vyššie pozície
- zabezpečený osobnostný rast zamestnancov vzdelávacími aktivitami
- práca v mladom kolektíve

Ak máte záujem stať sa členom nášho tímu, svoj štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom na [email protected] alebo poštou na adresu Gedeon Richter Slovakia, s.r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislava.
Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínske, farmaceutické, biologické, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, kreativita, systematickosť
- všeobecnú akceptovanosť s vysokou úrovňou budovania medziľudských vzťahov
- vyžadujeme vysoké prac. nasadenie, schopnosť samomotivácie
- aktívny vodič
- akákoľvek prax v oblasti obchodu alebo promócie produktov aj nie medicínskeho zamerania je výhodou
- preferujeme medicínske zameranie, ak kandidát preukáže svoje schopnosti sa naučiť všetky potrebné odborné informácie, môže byť aj iného zamerania

Farmaceutická spoločnosť

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3069931  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou