Cisco/Linux administrátor

GeCom, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 1A, 071 01 Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.04.2016
Ponúkaný plat (brutto)
nadpriemerný, podľa kvalifikácie, odbornosti, odpracovaných hodín a druhu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účasť na konfigurácii a správe serverov, firewallov na platforme Linux, analýza stavu siete (sieťových služieb)
- konfigurácia, správa, monitoring CISCO L2/L3 switchov
- konfigurácia, správa UBNT / MIKROTIK OS
- konfigurácia a sprava cca. 20 LINUX serverov
- programovanie v PHP, MySQL, Perl, Bash
- konfigurácie IPTV a práca na jej vývoji
- účasť na ďalších internetových projektoch spoločnosti v prostredí ISP
- možnosť postúpiť na vedúcu pozíciu na návrh a správu sieťových technológii
- možnosť postúpiť na vedenie dynamického tímu, ktorý spravuje rozsiahlu mestská optickú sieť

- možnosť pripojenia k internetu zdarma
- možnosť TV pripojenia zdarma
- prístup k najnovším optickým technológiam
- atraktívne finančné ohodnotenie
- profesijný rast, množstvo odborných školení a certifikácie
- stravné lístky
- služobný automobil, notebook a mobil
- ďalšie zamestnanecké benefity podľa Vašej produktivity
- pružná pracovná doba

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, zašlite na email zamestnanie(ZAV)gecom.sk
svoj štruktúrovaný profesný životopis a fotografiu na základe ktorého budete pozvaný na osobný pohovor. Priložte FOTOGRAFIU a všetky dosiahnuté CERTIFIKÁCIE, zvyšujete si šancu na výber.

Žiadosti bez zaslania fotografie a preukázania praxe respektíve najlepšie odporúčania posledného zamestnávateľa nebudeme spracovávať, prosím dodržte ich!

Pre upresnenie Vašeho zamerania vyplnte následujúci dotazník:

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

telekomunikačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

PHP - základy
HTML - základy
MySQL - základy
XML - základy
Python - základy

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia UNIX/Linux - pokročilý
Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - pokročilý
VMware ESX - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax z konfigurácie CISCO routrov
- prax z konfigurácie MIKROTIK/UBNT routrov
- aktívne programovanie v PHP/MySQL/Python
- minimálne 3 roky praxe v oblasti súčasných počítačových sietí
- znalosť protokolu TCP/IP (ethernet)
- znalosť optických a bezdrátových technológií, VoIP
- znalosť dohľadových systémov (LAN/WAN)
- Znalosť IP a Data Routing technologie
- Sieťové protokoly: TCP/IP, BGP, OSFP, RIP, EIGRP, MPLS, Ethernet
- znalosť Network security: NAT konfigurácia, Proxy server, Firewalls
- požadovaný CCNA level, CCNP/CCIP level výhodou
- skúsenosti Ubuntu, Debian, CentOS
- flexibilita, analytické myslenie
- skúsenosti s Network design

ISP Internet Provider, komplexné poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií, správa metropolitnej optickej siete, prevádzka lokálnej Internetovej siete, prevádzka lokálnej IPTV siete

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hviezdoslavova 1A
07101 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Radovan Geci
Tel.: 0905502187
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis