Predavačka / Asistent predaja

GeCom Fashion s.r.o.

Miesto práce
Michalovce, Tržnica, Obchodná 4, okres Michalovce
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
560

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• predaj ponúkaného tovaru dámskej konfekcie a doplnkov
• poskytovanie informácií o tovare
• pomoc pri výbere tovaru a asistencia
• vizualizácia predajne
• styling figurín
• dokladanie tovaru
• obsluhovanie hotovostných a bezhotovostných platieb, práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
• udržiavanie čistoty a poriadku v predajni – prevádzke
• práca s počítačom a skladovým programom

• spravodlivá hodinová mzda, každá odpracovaná hodina sa započítava
• zamestnanecká zľava na všetok tovar z predajne
• stravné lístky
• denné odmeny za predaný tovar

• Si milá, usmievavá, zhovorčivá, NEFAJČIARKA, vyznáš sa v najnovších módnych trendoch? Rada sa obliekaš, miluješ módu a vieš poradiť iným s výberom oblečenia? Neváhaj zašli svoj životopis na adresu: [email protected] s predmetom „zamestnanie“ a čo najzaujímavejšie a najlákavejšie napíš žiadosť, aby si ma práve ty presvedčila, že spolupráca s tebou bude tá správna voľba. Zároveň do životopisu umiestni svoju fotografiu, ktorá je nutnou podmienkou. Oslovím len uchádzačov, ktorí splnia všetky uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Odevné, Obchodné, Umelecké

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač musí spĺňať podmienky úradu práce paragraf 51A:

• vek do 25 rokov
• evidovaná na úrade práce min. 3 mesiace
• prvé platené zamestnanie na trvalý pracovný pomer
(predchodzia práca na dohodu nie je problém)

alebo

• vek do 29 rokov
• evidovaná na úrade práce min. 6 mesiacov

Ďalšie predpoklady:
• hovorová angličtina/nemčina - výhodou
• aktuálne vedomosti o móde a trendoch
• umelecké cítenie a módny styling
• prax s prácou na pokladni
• hmotná zodpovednosť za zverený tovar
• príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkom
• spoľahlivosť, dochvíľnosť, zodpovednosť, samostatnosť
• časová flexibilita

Predaj dámskeho oblečenie a doplnkov podľa najnovších módnych trendov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2007980  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 560