Hlavný/á účtovník/čka

GECO, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 744 - 2 180 EUR/mesiaczákladná mzda 1744 € mesačne/brutto + variabilná zložka 436 € mesačne/brutto + stravné lístky v hodnote 8 Eur (príspevok zamestnávateľa na stravné je vo výške 7 Eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte ekonomické vzdelanie a skúsenosti s daňami a účtovníctvom? Potom je táto ponuka presne pre Vás!

Pozícia v našom ekonomickom tíme bude pre Vás tou pravou, ak Vás baví práca s číslami, nestratíte sa v Exceli a máte chuť vylepšovať firemné procesy.

Vašou bežnou pracovnou náplňou bude:

- vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti

- spracovanie daňového priznania k DPH, spracovanie kontrolného a súhrnného výkazu DPH

- spracovanie podkladov pri komunikácii s partnermi (banky, poisťovne,...)

- príprava podkladov pre audit, komunikácia s audítormi

- tvorba mesačných a ročných závierkových operácií

- spracovanie štatistických výkazov (mesačné, ročné, štvrťročné výkazy)

- súčinnosti pri plánovaní a kontrole všetkých finančných aktivít v rámci spoločnosti (spolupodieľanie sa na mesačnom/ročnom plánovaní)

- kontroling účtovných dokladov na messačnej báze

- vykonávanie úhrad domácich a zahraničných platieb

- sledovanie a aplikácia aktuálnych zmien v účtovnej a daňovej legislatíve

- príprava a revízia interných smerníc v oblasti účtovníctva a daní

V GECO, s. r. o. sa Vám bude páčiť, pretože:

- budete súčasťou tímu dobre naladených kolegýň

- ponúkame férovú mzdu, ktorá Vám pristane na účte vždy do 15. dňa v mesiaci

- máme stravné v hodnote 8 € vo forme stravovacej karty UpDéjeuner (príspevok zamestnávateľa na stravné je vo výške 7 Eur),

- máme ročný dochádzkový bonus až do výšky 200 €,

- máme príspevok od zamestnávateľa na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) až do výšky 240 € ročne,​

- poskytujeme prémiu pri letných dovolenkách a vianočných sviatkoch (13. a 14. plat),

- organizujeme kultúrne a športové akcie s kolegami/kolegyňami

- máme príjemné a moderné pracovné prostredie

- sme stabilná nadnárodná spoločnosť s priateľskou atmosférou

- poskytujeme prémie pri pracovných výročiach a prémie za výnimočný výkon, prínos alebo originálne nápady

- u nás máte možnosť vzdelávať sa a kariérne rásť

- môžete cvičiť a relaxovať s kartou MultiSport

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi odpovieme, ak nám napíšete na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Daňová legislatíva - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

SAP - výhodou

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á si potrpí na presnosť, je dôsledný/á a dokáže pracovať samostatne aj v tíme. Ak navyše vynikáte vysokou odolnosťou voči stresu, najmä v čase ročnej uzávierky, tešíme sa na Váš životopis :).

GECO, s. r. o. je obchodná spoločnosť, ktorá v súčasnosti prevádzkuje 2 veľkoobchodné pobočky a viac ako 55 maloobchodných predajní umiestnených na celom území SR. Patrí medzi najväčších importérov tabakových výrobkov a fajčiarskych potrieb v SR. V špecializovaných predajniach typu „TABAK – TLAČ“ spoločnosť ponúka široký výber tabakových a nikotínových výrobkov, fajčiarskych potrieb, tlače, cestovných lístkov, stieracích žrebov a ďalšieho sortimentu. GECO, s. r. o. je stabilnou spoločnosťou s tradíciou od roku 2000, ktorá patrí do nadnárodného koncernu GECO. V duchu vízie „byť najvýznamnejším obchodníkom v odbore a najlepším partnerom pre zákazníkov, zamestnancov a dodávateľov“ sa spoločnosť neustále snaží napredovať a zlepšovať, čoho dôkazom je aj množstvo významných ocenení.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Táňa Petrovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4835497  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 744 EUR/mesiac