IT technik

GECO, s. r. o.

Miesto práce
Elektrárenská 4, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za administráciu serveru (zabezpečenie jeho funkčnosti).
• Servis a údržba systému (POS - DATEC/Wincor-Nixdorf, SAP)
• Vykonávanie servisu a údržby hardvéru a softvéru, vykonávanie servisu a údržby siete a periférii.
• Kontrola denných prenosov dát.
• Riešenie problémov u všetkých užívateľov spoločnosti.
• Vytváranie metodík spoločnosti v zmysle právnych predpisov (zákonov SR), interných smerníc spoločnosti a smerníc GECO pre oblasť IT.
• Zabezpečenie bezporuchového chodu počítačovej siete a bezporuchovej prevádzky všetkých PC v spoločnosti.
• Udržiavanie počítačov a ich prídavné zariadenia v prevádzky schopnom stave a pravidelné vykonávanie profylaktiky.
• Zodpovednosť za inštaláciu antivírusového programu, pravidelné aktualizovanie, zaškolenie všetkých pracovníkov spoločnosti v tejto oblasti a upozorňovanie na možné riziká, vyplývajúce pri nesprávnom zaobchádzaní.
• Napomáhanie a vysvetľovanie zamestnancom prácu na PC programoch podľa potrieb.
• Komunikácia s dodávateľmi IT.
• Vykonávanie funkcie servisnej organizácie pre fiškálne moduly.

- mobilný telefón,
- dobrý pracovný kolektív,
- možnosť profesionálneho a kariérneho rastu,
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- zaujímavé mzdové ohodnotenie,
- stravné lístky v hodnote 4,- EUR,
- odmeny pri pracovných výročiach,
- istota pravidelnej výplaty mzdy.

Svoje životopisy zasielajte prostredníctvom stránky profesia.sk, prípadne priamo e-mailom spolu s priloženým životopisom na [email protected], ako predmet uveďte: CV - IT.

Uchádzači vyhovujúci požiadavkám určeným pre danú pozíciu budú pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ostatným ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT - nie je podmienkou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť;
- kreatívne myslenie;
- flexibilita;
- samostatnosť
- skladanie PC z komponentov;
- znalosť MS Excel, Word, Outlook na vysokej úrovni;
- znalosť SAP - výhodou;
- znalosť PC registračných pokladní - výhodou;
- znalosti z oblasti zákona o registračných pokladniach - výhodou;
- ekonomické znalosti z pohľadu skladového hospodárstva - výhodou.

GECO, s. r. o. je obchodná spoločnosť, ktorá v súčasnosti prevádzkuje 2 veľkoobchodné pobočky a viac ako 55 maloobchodných predajní umiestnených na celom území SR. Patrí medzi najväčších importérov tabakových výrobkov a fajčiarskych potrieb v SR. V špecializovaných predajniach typu „TABAK – TLAČ“ spoločnosť ponúka široký výber tabakových a nikotínových výrobkov, fajčiarskych potrieb, tlače, cestovných lístkov, stieracích žrebov a ďalšieho sortimentu. GECO, s. r. o. je stabilnou spoločnosťou s tradíciou od roku 2000, ktorá patrí do nadnárodného koncernu GECO. V duchu vízie „byť najvýznamnejším obchodníkom v odbore a najlepším partnerom pre zákazníkov, zamestnancov a dodávateľov“ sa spoločnosť neustále snaží napredovať a zlepšovať, čoho dôkazom je aj množstvo významných ocenení.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3053311  Dátum zverejnenia: 26.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou