Skladník - Dolný Hričov

Miesto práce
Bytča
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul

Vyložiť, roztriediť a naložiť!

Vaše úlohy
  • nakládka a vykládka tovaru na našej pobočke Dolný Hričov.
  • práca so skenerom, roztriedenie, označenie a príprava tovaru na nákladku
  • spracovanie nakládkových a vykládkových listín, štítkov, dodacích listov
  • kontrola poškodenosti tovaru a evidencia
  • komunikácia s disponentom
  • 2 zmenná prevádzka - 03:00 - 11:15, 13:00 - 21:15
Váš profil
  • prax v oblasti logistiky - prekládky
  • skúsenosti s prácou so skenerom
  • skúsenosti s  VZV (Retrak)
  • organizačné a komunikačné schopnosti
  • práca s PC
  • vysoká miera flexibility
  • odolnosť voči stresu
Ponuka, ktorá vás zaujme

Ponúkame ​​​​stabilné pracovné miesto v nadnárodnej spoločnosti. Prácu v mladom a dynamickom kolektíve, kde sa vyžaduje samostatnosť a zodpovednosť. Môžete využiť rôznorodé možnosti vzdelávania v pracovnej dobe, ako aj možnosť kariérneho rastu.  Mzda je vždy najneskôr do 15.dňa v mesiaci na vášom účete. Ročný bonus - 13. plat. Bonusy, ktoré môžete u nás získať sú za odporučenie nového zamestnanca, ako aj bonus pri významných životných udalostiach. Spoločenské akcie na ktorých sa môžete zabaviť su: grilovačky, vianočný večierok. Podporujeme starostlivosť o zdravie v podobe pitného režimu, organizovaním "Dňa zdravia", rôznych športových podujatí a možnosťou využívať Muiltisport kartu. Férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (od 1000 Eur/ mesačne +  do 200 Eur prémie).

Benefity
  • pitný režim
  • vzdelávanie
  • referenčný program
  • príspevky pri významných udalosťiach
  • spoločenské podujatia
  • starostlivosť o zdravie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Melišová
E-mail: poslať životopis