Skladník

Miesto práce
Diaľničná cesta 20, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Je predmetom pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • uskladnenie materiálu v sklade podľa skladovacieho poriadku
  • práca s vysokozdvižným vozíkom/retruckom
  • udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
  • dodržiavanie smerníc BOZP a PO
  • obsluhovanie skenerov
  • starostlivosť o zverené pracovné prostriedky (VZV, paletové vozíky)
  • pracovná doba na zmeny- aj poobedná zmena do 24:00

  • práca v medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť kariérneho rastu
  • zaujímavý sociálny program
  • ročný bonusový systém

Ak Vás ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu v slovenčine na adresu:

[email protected]

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou GEBRÜDER WEISS, s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti s prácou v sklade
  • skúsenosti s retruckom sú podmienkou
  • vodičský preukaz výhodou
  • platný preukaz na VZV
  • samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť
  • ochota pracovať na zmeny/nadčasy

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Filušová
E-mail: poslať životopis
ID: 1715632  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Je predmetom pohovoru