Obchodno-technický špecialista v oblasti kúpeľňových zariadení a inštalačnej techniky

Geberit Slovensko s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia so zákazníkmi smerujúca k plneniu predajných cieľov
• obchodno-technické poradenstvo v oblasti kúpeľňovej keramiky, sanitárnych zariadení, sanitárnych a inštalačných technológií, prezentácia produktov skupiny Geberit, školenia zákazníkov rôznych kategórií:
o developeri, investori rôznej kategórie, montážne spoločnosti
o architekti, interiéroví dizajnéri, kúpeľňové štúdiá
o realizačné spoločnosti orientované na ZTI a kúpeľňové vybavenie
o veľkoobchod, maloobchod

• činnosti smerujúce k sústavnému zvyšovaniu predaja v rámci zverenej obchodnej oblasti
• vyhľadávanie nových klientov a obchodných príležitostí
• pravidelné reportovanie o aktivitách nadriadenému manažérovi

• prácu na HPP v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej nadnárodnej spoločnosti, európskeho lídra v svojej oblasti
• odborné zaškolenie
• korektný základný príjem v závislosti na Vašich pracovných výsledkoch, Vašom vzdelaní a pracovných skúsenostiach
• pravidelné výkonnostné odmeny, 13-ty, resp. aj 14-ty plat podľa interných kritérií spoločnosti
• služobný automobil aj na súkromné použitie (po skúšobnej dobe)
• iné zaujímavé benefity spoločnosti

Pokiaľ spĺňate hore uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis v slovenčine a v cudzom jazyku, ktorý ovládate, v elektronickej podobe na adresu: humanresources.sk@geberit.com. Ak Vás nebudeme kontaktovať do 21 dní od odoslania životopisu, nepostúpili ste vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, interiérový dizajn, architektúra,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• motivácia pracovať v obchodnom poradenstve
• ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie, ideálne v odbore stavebníctvo, architektúra, alebo interiérový design
• predchádzajúca prax v obchodnom sektore vítaná
• prax a skúsenosti v oblasti sanitárnych systémov a kúpeľňovej keramiky sú výhodou
• dobré komunikačné a obchodné zručnosti
• samostatnosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
• schopnosť vysokého pracovného nasadenia, pripravenosť k intenzívnemu cestovaniu za klientmi v zverenom regióne
• dobrá znalosť práce s PC (MS Office, samostatná tvorba prezentácií v PPT)
• vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
• čestnosť, trestná bezúhonnosť, dobrý zdravotný stav
• schopnosť adaptability na systémový spôsob práce (pravidelnosť návštev, CRM a iné reporty)
• znalosť angličtiny je výhodou

Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych produktov s celosvetovou pôsobnosťou. Geberit funguje ako ucelená skupina so silným lokálnym zastúpením vo väčšine európskych krajín a poskytuje prvotriednu kvalitu v oblasti sanitárnych technológií a kúpeľňovej keramiky. Centrála koncernu sa nachádza v Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku. Skupina Geberit zamestnáva 12 000 zamestnancov v 41 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Karadžičova 10
821 08 Bratislava 2
ID: 2929196   Dátum zverejnenia: 14.3.2017