Technický poradca - špecialista

Geberit Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova, 10, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie špecializovaného odborného technického poradenstva klientom rôznych kategórií
- architekti,
- projektanti ZTI
- montážne firmy, inštalatéri
- kúpeľňové štúdiá, obchodné spoločnosti
- koncoví spotrebitelia
• odborné výpočty ZTI v software systémov Geberit
• školenia klientov, prezentácie produktov Geberit,

• Zaujímavá, zodpovedná a stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti s centrálou vo Švajčiarsku
• Finančné ohodnotenie zodpovedajúce Vášmu vzdelaniu a Vašim odborným skúsenostiam
- solídny základný príjem
- motivujúce prémie
- 13-ty a 14-plat podľa interných pravidiel spoločnosti
- možnosť podieľať sa na úspechu koncernu Geberit
- iné benefity spoločnosti
• Miesto výkonu práce: Bratislava
• Možný nástup: 1.1.2017

Pokiaľ spĺňate hore uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis v slovenčine a v cudzom jazyku, ktorý ovládate, v elektronickej podobe na adresu: [email protected]. Ak Vás nebudeme kontaktovať do 21 dní od odoslania životopisu, nepostúpili ste vo výberovom konaní.

Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovaním v databáze spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislava za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi SR. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie - špecializácia ZTI

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Odborník a tímový hráč
• VŠ vzdelanie patričného smeru (ZTI)
• Dobrá znalosť AJ slovom aj písmom, znalosť NJ výhodou
• Prax v podobnej oblasti je výhodou
• Dobré komunikačné schopnosti a schopnosť spolupráce s kolektívom
• Aktívny prístup, ústretovosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Dobrá schopnosť práce s PC – MS Office, CAD

Celosvetovo pôsobiaca Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych produktov a v roku 2024 oslavuje už 150 výročie svojej činnosti. Geberit funguje ako ucelená skupina so silným lokálnym zastúpením vo väčšine európskych krajín a poskytuje unikátnu pridanú hodnotu v oblasti sanitárnych technológií a kúpeľňovej keramiky.
Geberit má 26 výrobných závodov, z ktorých 4 sú v zámorí. Centrála spoločnosti sídli v Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku. Skupina Geberit zamestnáva približne 11 000 zamestnancov v 50 krajinách sveta a v roku 2023 skupina generovala netto obrat vo výške 3,1 miliardy švajčiarskych frankov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2818904  Dátum zverejnenia: 20.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou