Prevádzkový a reklamačný technik

Geberit Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova, 10, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie servisných a manuálnych činností podľa potrieb spoločnosti v jej sídle, v prevádzkach a v rámci obchodných a marketingových aktivít spoločnosti po celej SR.

Výpomoc a spolupráca s oddelením marketingu v rámci plánovaných aktivít v SR.

Spolupráca pri organizovaní a zabezpečovaní odborného servisu produktov skupiny Geberit v rámci celej SR.

Vykonávanie odborných školení na nové produkty skupiny Geberit pre externých servisných technikov v rámci celého Slovenska (po odbornom zaškolení a zapracovaní).

Odborné, technické a hospodárne poradenstvo o produktoch skupiny Geberit všetkým kategóriám súčasných i budúcich klientov, v súlade s plánmi a potrebami spoločnosti Geberit a podmienkami trhu Slovenskej republiky.

Spracovávanie technických dopytov zákazníkov.

Spracovanie údajov o servisných aktivitách a ich systematické dopĺňanie do elektronickej evidencie.

Pravidelný kontakt so zákazníkmi v súlade s Vašou pracovnou náplňou.

fixný príjem v závislosti na Vašom vzdelaní, odborných znalostiach a praxi
pravidelné štvrťročné prémie
13-ty a 14- ty plat v súlade s internými pravidlami spoločnosti
iné benefitné programy spoločnosti
stravné lístky

Váš životopis v slovenskom jazyku a prípadne v svetovom jazyku, ktorý ovládate - (nie je podmienoku) zašlite na adresu: [email protected] Pokiaľ nebudete kontaktovaný do 21 dní od zaslania životopisu, nepostúpili ste vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne v oblasti stavebníctva (TZB) - nie je však podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát je manuálne zručný, odborne a technicky zdatný, schopný prezentovať produkty a ich technické vlastnosti kolegom a zaškoliť ich. Schopnosť aktívne pracovať s počítačom je podmienkou, znalosť angličtiny resp. nemčiny je vítaná.

Celosvetovo pôsobiaca Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych produktov a v roku 2024 oslavuje už 150 výročie svojej činnosti. Geberit funguje ako ucelená skupina so silným lokálnym zastúpením vo väčšine európskych krajín a poskytuje unikátnu pridanú hodnotu v oblasti sanitárnych technológií a kúpeľňovej keramiky.
Geberit má 26 výrobných závodov, z ktorých 4 sú v zámorí. Centrála spoločnosti sídli v Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku. Skupina Geberit zamestnáva približne 11 000 zamestnancov v 50 krajinách sveta a v roku 2023 skupina generovala netto obrat vo výške 3,1 miliardy švajčiarskych frankov

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2470035  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou