Asistent Marketingu v oblasti kúpeľňovej keramiky a sanitárnych technológií

Geberit Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova, 10, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Marketingové činnosti s cieľom upevňovania pozície značky Geberit a podpory rozvoja trhu Slovenska a Českej republiky v rámci všetkých cieľových skupín
- Súčinnosť s marketingovým a obchodným týmom a jeho intenzívna podpora prostredníctvom marketingových aktivít
- Adaptácia reklamných kampaní z centrály spoločnosti pre lokálne trhy SR a ČR, príprava komunikačných materiálov (tlačoviny, inzercia, POS materiály, a pod.)
- Príprava podkladov pre mediálne plánovanie, komunikáciu s médiami a mediálnou agentúrou, PR aktivity, spracovanie tlačových správ;
- Správa webových stránok v redakčnom systéme spoločnosti
- Asistencia pri aktivitách na podporu predaja, ich analýza a vyhodnocovanie efektivity
- Spolupráca pri organizácii výstav a veľtrhov, akcií pre zákazníkov, prezentačných akcií v rámci SR a ČR
- Pravidelný reporting
- Pracovník na pokyn nadriadeného vykonáva tiež individuálne úlohy, ktoré sú v súlade s povahou a charakterom jeho pracovnej činnosti alebo vyplývajú z prevádzkových potrieb spoločnosti

Zamestnávateľ je súčasťou medzinárodného koncernu so sídlom vo Švajčiarsku, benefity budú predstavené pri pohovore

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
- prácu na HPP v stabilnej nadnárodnej spoločnosti - európskeho lídra v kúpeľňovej keramike a sanitárnych technológiách
- zaškolenie na Slovensku v Českej republike, prípadne v iných krajinách EU
- adekvátny príjem v závislosti na Vašom vzdelaní, pracovných skúsenostiach a pracovnom výkone
- iné benefity spoločnosti

Miesto výkonu práce:
stabilne Bratislava + podľa potreby celá SR a ČR (služobné cesty).
Nástup podľa dohody.

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine resp. češtine a v anglickom jazyku v elektronickej podobe na adresu: [email protected] Pokiaľ nebudete kontaktovaní do 21 dní od odoslania životopisu, nepostúpili ste vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

minimálne SŠ vzdelanie
- preukázateľná min. jednoročná prax v oblasti marketingu
- znalosť angličtiny na veľmi dobrej úrovni, znalosť češtiny vítaná
- dobrá znalosť práce s PC
- vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
- samostatnosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
- trestná bezúhonnosť, dobrý zdravotný stav
- schopnosť vysokého pracovného nasadenia

Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych produktov s globálnou pôsobnosťou. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym zastúpením vo väčšine európskych krajín a poskytuje unikátnou pridanou hodnotu v oblasti sanitárnych technológií a kúpeľňovej keramiky. Geberit má 26 výrobných závodov, z ktorých 4 sú v zámorí. Centrála spoločnosti sa nachádza v Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku. Skupina Geberit zamestnáva približne 11 000 zamestnancov v 50 krajinách sveta. V roku 2022 skupina generovala netto obrat vo výške 3,4 miliardy švajčiarskych frankov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2284895  Dátum zverejnenia: 10.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou