Koordinátoři/operátoři výroby s rumunštinou

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.

Místo práce
Nádražní 677E, 692 01 Mikulov, Jihomoravský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- tlumočení/zaškolování a podpora nových zaměstnanců rumunské
národnosti
- tlumočení výrobních postupů, procesů z/do českého a rumunského
jazyka
- jazyková podpora při komunikaci mezi rumunskými zaměstnanci a
mistry výroby
- kompletace kabelových svazků pro automobilový průmysl -
osazování vodičů a kabelových svazků komponenty
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení
- kontrola kvality kabelových svazků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci v moderním výrobním závodě
- zaškolení ve školícím centru závodu
- motivující mzdové ohodnocení (výkonnostní prémie, docházkový
bonus, příplatky dle směnnosti a náročnosti práce)
- široký program zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené,
příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, teplé
stravování a jiné)
- odměna za doporučení kamaráda
- nástup dle dohody, možno IHNED

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost rumunského jazyka nutností!
- manuální zručnost a dobrý zdravotní stav
- zkušenost práce s počítačem
- možnost práce ve 3 - směnném provozu
- odpovědný přístup k práci, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gebauer a Griller je mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již více než 75 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných drátů, kabelů a vodičových svazků pro automobilový a výtahový průmysl.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2250202  Dátum zverejnenia: 15.9.2015