CNC obrábač kovov

GE Energy Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.03.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Práca na CNC obrábacích strojoch,
- Nastavenie stroja a kontrola vyrobených dielov
- Presná výroba dielov podľa výrobnej dokumentácie
- Práca vo viaczmennej prevádzke

Naša ponuka:
- Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- Týždeň dovolenky naviac
- Príplatky za poobedné a nočné zmeny
- Osobné odmeny vázané na výkon
- Stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.1.2017 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Obrabanie, CNC

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
- Absolvované stredoškolské vzdelanie v odbore Obrábač kovov (prax v strojárenstve výhodou)
- Orientácia v technickej dokumentácii
- Zodpovednosť a zmysel pre detail, ochota rozvíjať sa
- Znalosť problematiky a merania podľa platných technických noriem

GE je medzinárodná korporácia so širokým spektrom aktivít v oblasti tvorby nových technológií a jej najväčším záujmom je vývoj produktov s prioritou na digitálne riešenia, zameraných na zlepšenie kvality každodenného života. Od leteckých motorov a energetických riešení až ku lekárskej diagnostike, ropnému a plynárskemu priemyslu, GE má pobočky vo viac než 100 krajinách a zamestnáva okolo 300,000 ľudí po celom svete. (www.ge.com)

Divízia Digital Solutions je dynamickým odvetvím GE Oil & Gas a jeho hlavným poslaním je poskytovanie riešení pre maximalizáciu ekonomickej výkonnosti prevádzkových aktív zákazníkov prostredníctvom početných inovácií, metód moderného riadenia, sensorových a inšpekčných technológií, zberu dát, informačného manažmentu alebo odborných kontrolných riešení. Odvetvie Digital Solutions Solutions vzniklo ako kombinácia GE Sensing & Inspection a Optimization & Control. Je to skutočný globálny biznis so sídlami vo viac než 60-tich krajinách po celom svete a s takmer 70 000 zamestancami.
(www.geoilgas.com) a (www.gesensinginspection.com)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AMS on behalf of GE Aviation
Trenčianska 1877/15
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Alxasova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833036   Dátum zverejnenia: 30.11.2016