Výrobný pracovník - výroba UT Sond

GE Energy Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 1877/15, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne práce v oblasti výroby Ultrazvukových sond v zmysle platných technologických predpisov, vrátane testovania výrobkov,
spájkovania , balenia, lepenie atď, podľa zaradenia na pracovisko.

- stabilná zahraničná spoločnosť
- práca v jednozmennej prevádzke
- 5 dní pracovného voľna nad rámec RD
- ostatné benefity komunikované na osobnom pohovore

Žiadosti so životopismi posielajte na e-mailovú adresu : ingrid.hurayova@ge.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Počet rokov praxe

1

- znalosť čítania technickej dokumentácie
- prax v spájkovaní výhodou
- presnosť a manuálna zručnosť

GE je medzinárodná korporácia so širokým spektrom aktivít v oblasti tvorby nových technológií a jej najväčším záujmom je vývoj produktov s prioritou na digitálne riešenia, zameraných na zlepšenie kvality každodenného života. Od leteckých motorov a energetických riešení až ku lekárskej diagnostike, ropnému a plynárskemu priemyslu, GE má pobočky vo viac než 100 krajinách a zamestnáva okolo 300,000 ľudí po celom svete. (www.ge.com)

Divízia Digital Solutions je dynamickým odvetvím GE Oil & Gas a jeho hlavným poslaním je poskytovanie riešení pre maximalizáciu ekonomickej výkonnosti prevádzkových aktív zákazníkov prostredníctvom početných inovácií, metód moderného riadenia, sensorových a inšpekčných technológií, zberu dát, informačného manažmentu alebo odborných kontrolných riešení. Odvetvie Digital Solutions Solutions vzniklo ako kombinácia GE Sensing & Inspection a Optimization & Control. Je to skutočný globálny biznis so sídlami vo viac než 60-tich krajinách po celom svete a s takmer 70 000 zamestancami.
(www.geoilgas.com) a (www.gesensinginspection.com)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Trenčianska 1877/15
915 28 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Hurayová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2822101   Dátum zverejnenia: 22.11.2016