CNC Obráběč kovů

GE Aviation Czech s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- Práce na strojích CNC Masturn
- Seřízení a kontrola vyrobených dílů
- Přesná výroba dílů pro letecký průmysl dle výrobní dokumentace
- Práce ve vícesměnném provozu

Požadavky:

- Min. vyučen v oboru Obráběč kovů (praxe ve strojírenství výhodou)
- Orientace v technické dokumentaci
- Zodpovědnost, pečlivost, ochotu se rozvíjet.
- Znalost problematiky a měření dle ČSN
- Znalost řídicího systému Heidenhain výhodou

Nabízíme:

-Perspektivní zaměstnání u společnosti výrobců světových turbovrtulových motorů
-Týden dovolené navíc
-Příplatky za odpolední a noční směny
-Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem
-Bankovní a finanční produkty GE Money Bank za zvýhodněných podmínek
-Firemní posilovnu a další aktivity podporující zdravý životní styl

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2825762  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.