Pomocný montážny pracovník

GD spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
26.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
450 - 450 EUR/mesiac, výška mzdy je pevne stanovená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné montážne práce pri montáži sklenených prvkov prevažne v interiéri, nosenie materiálu.

služobný telefón (možno neobmedzene využívať aj na súkromné účely)
stravné lístky v hodnote 4€
každodenné dochádzanie z práce (žiadne "týždňovky")
práca v mladom kolektíve
práca s bezpečnostným sklom, čiže žiadna "špinává práca"
poistenie za škodu spôsobenú pri práci hradí zamestnávateľ
za prípadné nadčasy sa vyberá platené voľno, práca na max. 40 hodín týždenne

posielajte žiadosť mailom, prípadne sa informujte telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ideálne stavebné, nie je to podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť, zručnosť, podmienkou je, aby bol uchádzač vedený min. 3 mesiace na úrade práce a zároveň spĺňal podmienku - absolvent, popis nájdete tu:

Spoločnosť sa zaoberá návrhom a realizáciou na kľúč sklenených prvkov prevažne v interiéri.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1953658  Dátum zverejnenia: 8.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 450 EUR/mesiac, výška mzdy je pevne stanovená