Java developer - Germany

gd - Team, a.s.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou (prediskutovaný na osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš bohaté skúsenosti s programovaním v Jave a láka Ťa pracovať priamo v Nemecku, tak si na správnej adrese. Na posilnenie našej pozície na nemeckom trhu v rámci spolupráce s našim obchodným partnerom, ti ponúkame možnosť pracovať na zaujímavom dlhodobom projekte pre jedného z klientov v meste Karlsruhe. V rámci tohto projektu je nutná relokácia do Nemecka.

Tvoja náplň práce bude:
- priama komunikácia s klientom, kde by si mal vystupovať ako poradca a rovnocenný partner
- dokonalé analyzovanie požiadaviek klienta
- konfigurácia a prispôsobovanie modulov na základe klientských požiadaviek
- navrhovanie a programovanie nových riešení
- pracovať v malom tíme, ktorý sa však bude postupne rozširovať

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky skúseností v Java programovaní
- dobrá znalosť v oblasti vývoja s Java Enterprise Edition: Tomcat, JBoss, CDI / Weld, Spring, JSF
- skúsenosti s vývojom v prostredí Eclipse (Git, Maven, ...)
- dobrá znalosť XML, XSD, XSLT a JSON
- koncepčné a analytické schopnosti
- komunikačné a tímové zručnosti
- výhodou sú výborné užívateľské znalosti s databázami a vyhľadávacími technológiami (Solr, Lucene, Elastic)

Spoločnosť gd-Team patrí k popredným poskytovateľom IT služieb a riešení v strednej a západnej Európe s dôrazom na nemecký trh. Naše činnosti sú zamerané predovšetkým na riešenia SAP, ktoré v oblasti podnikových informačných systémov zaujímajú popredné miesto vo svete.Špecializujeme sa na projekty so zameraním na komplexné riešenia, migrácie a čistenie dát, programovanie, IT podporu a bodyshopping, ktoré sú realizované v oblastiach energetiky, priemyslu a verejného sektora.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Moyzesova 4/A
902 01 Pezinok
ID: 3042116   Dátum zverejnenia: 17.7.2017