SAP konzultant pre modul CRM (Ref. č.: 2016-02CRM)

gd - Team, a.s.

Miesto práce
Moyzesova 4/A, Pezinok, Bratislavský kraj, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
do 3800,- eur fix + prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako súčasť SAP dodávateľského teamu budete vykonávať konzultačné a programátorské činnosti pre našich klientov na Slovensku a v Nemecku:
- priama komunikácia so zákazníkom, vrátane plnenia klientských požiadaviek
- analýza požiadaviek zákazníka a riešení
- konfigurácia a prispôsobovanie modulov v závislosti na zákaznických požiadavkách a rozhodovanie o možných technických riešeniach
- návrh architektúry riešenia, konfigurácia systému
- podpora a školenia užívateľov
- občasné vycestovanie za zákazníkom do Nemecka

- možnosť odborného rastu v rôznych oblastiach SAP
- interné a externé vzdelávanie v oblasti SAP
- 4-dňový pracovný týždeň v závislosti od konkrétneho projektu
- väčšina práve vykonávaná remote z domu
- služobný automobil
- služobný telefón
- služobný notebook
- príjemný profesionálny kolektív s jednoduchou organizačnou štruktúrou
- pravidelné teambuildingové aktivity v rámci EU

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

SAP - pokročilý
ABAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- 5-ročná prax v oblasti SAP CRM
- logické myslenie a analytické schopnosti
- ochota a chuť vzdelávať sa v nových oblastiach
- schopnosť samostatného vyhľadávania informácií
- prezentačné zručnosti a profesionálne vystupovanie

Spoločnosť gd – Team, a.s. patrí k popredným poskytovateľom IT služieb a riešení v Strednej a Západnej Európe. Jedným zo základných cieľov našej spoločnosti je vytvárať efektívne riešenia, ktoré v plnom rozsahu rešpektujú špecifiká jednotlivých zákazníkov a pomáhajú im tak získať konkurenčnú výhodu. Tento cieľ sa snažíme dosiahnuť vhodnou kombináciou štandardných, prednastavených riešení a riešení vyvíjaných na mieru. SAP je popredným dodávateľom softvéru, s garanciou stability riešení s vysokou mierou integrácie.
gd - Team, a.s. je členom medzinárodnej skupiny gdT Group, ktorá poskytuje poradenstvo podnikom na projektoch v širšom prostredí SAP.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

gd-Team, a.s.
Moyzesova 4A
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Hotová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2727388   Dátum zverejnenia: 21.9.2016