Referent obchodu a nákupu s anglickým jazykom

GCT Glass and Crystal Trading s.r.o.

Miesto práce
Zavarská, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie evidencie skladových zásob v skladovom hospodárstve.
- Plánovanie nákupov tovaru a materiálu, tvorba prehľadov, cenotvorba.
- Zodpovednosť za vyhotovenie odberateľských a dodávateľských objednávok, dodacích listov a fakturácia.
- Kontrola dodržiavania termínov.
- Zodpovednosť za spracovanie kompletnej administratívy súvisiacej s príjmom a výdajom tovaru.
- Komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi v anglickom jazyku.
- Koordinácia a podpora pre jednotlivé oddelenia spoločnosti.
- Plnenie ďalších úloh, podľa požiadaviek a potrieb nadriadeného.

- práca v zabehnutej rodinnej firme s mladým a pozitívnym kolektívom
- možnosť kariérneho postupu a platového ohodnotenia
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- moderné a čisté pracovné prostredie v nových priestoroch

Ak Vás naša ponuka práce zaujala, žiadame zaslanie životopisu prostredníctvom portálu Profesia.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s vedením skladového hospodárstva, informačného systému je benefit
- znalosť anglického jazyka podmienkou
- príjemné vystupovanie a komunikačné schopnosti
- vyžadujeme u uchádzača spoľahlivosť, precíznosť, dôslednosť, samostatnosť

Naša firma sa zaoberá výrobou a obchodom s prémiovým krištáľovým sklom pre zahraničných zákazníkov a značky. Naše výrobky ako poháre a vázy nájdete skoro v každom kúte sveta. U nás nájdete dlhodobú prácu v príjemnom a novom pracovnom prostredí. Pýšime sa mladým a pozitívnym kolektívom s možnosťou kariérneho rastu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4774744  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac