Murár

GbR Jan Trncik und Mitgesellschafter

Miesto práce
Merzig, Nemecko, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
15 €/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Murárske, tesárske a železo-betonárske práce, práce s DOKA a PERI - systémom
Osádzanie a pokladanie zámkovej dlažby, palisád, cestných obrubníkov

Ubytovanie a doprava zabezpečené, pracovné oblečenie, pracovné poistenie

Práca je na 5 týždňové turnusy v Nemecku, v kraji Saarland. Nástupný plat 15€/h s možnosťou rastu. Na murárske tesárske a železo-betonárske práce vyžadujeme živnosť v odbore murárstvo s praxou. Na tuto pozíciu hľadáme dvoch ľudí.

Na osádzanie zámkovej dlažby, palisád a obrubníkov vyžadujeme pomocné živnosti s praxou. Na túto pozíciu hľadáme troch ľudí, môže byť partia. Nutnosťou je aspoň jeden nemecky hovoriaci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

spoľahlivosť, samostatnosť, bezkonfliktnosť, ochota učiť sa, pracovitosť

Firma bola založená v roku 2015 a zaoberá sa výstavbou menších bytových jednotiek a rodinných domov. Spolupracujeme s niekoľkými nemeckými partnermi.
ID: 3095034  Dátum zverejnenia: 9.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15 €/h