Barman / čašník

GATESTORE, s.r.o.

Kláry Jarunkovej 2, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v atraktívnom prostredí BELVEDER Business Centra
v Banskej Bystrici - práca v nefajčiarskej kaviarni, prevádzka s barom s kapacitou do 50miest.Názov prevádzky: LA PASSIONE – Caffé & Coctail Bar
Náplň práce :práca za barom, obsluha hostí na profesionálnej úrovni, príprava značkovej kávy, príprava miešaných nápojov, fresh juice, ponuka múčnikov, dezertov, zmysel pre detaily, kreatívnosť, zodpovednosť, ochota učiť sa, obsluha pokladne (touch pad), rezervácie, udržiavanie prevádzky v čistote a poriadku v súlade s hygienickými štandardmi, zodpovednosť za pokladničnú uzávierku prevádzky vykonávanie pravidelných inventúr, zodpovednosť za zverené hodnoty.

práca v mladom kolektíve
školenia a iné vzdelávacie programy, najnovšie trendy v oblasti gastronómie

Životopis s aktuálnou fotografiou prosím zašlite e-mailom na adresu: [email protected] Odpovieme vybratým uchádzačom, s ktorými sa stretneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Úplné ukončenie strednej školy vyuč.list, mat.vysvedčenie
Dobrý prehľad v gastronomickom odvetví
Výhoda barmanský kurz
Referencie výhodou,
Zahraničná prax vítaná
Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť

Obchodná spoločnosť

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2549570  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou