Regionálny manažér predajní

GATE, a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
Ihnedˇ
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zvyšovanie obratu a osobný dohľad nad chodom zverenej siete predajní s módnym oblečením v regióne stredoslovenský kraj
( Ružomberok, Dolný Kubín, Lip.Mikuláš, Martin, Žilina, Čadca, B.Bystrica, Zvolen, Lučenec, )
- predávanie informácií medzi vedením firmy a jednotlivými predajňami
- výber zamestnancov predajní, ich školenie a motivácia

Informácie o výberovom konaní

Životopisy s fotografiou posielajte na e-mail,
o termíne výberového konania budete informovaný e-mailom. Neúplné životopisy nebudú do výberového konania zahrnuté.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu.Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 z. Z. o ochrane osobných údajov.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nezáleží

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícií regionálneho manažéra podmienkou.

GATE - nadnárodná sieť obchodov s módou a európsky online obchod www.gate.shop

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2433667  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore