Logo GASTROTUR, spol. s r.o.

Módna poradkyňa dF Bory Mall

GASTROTUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač-Bratislava-Lamač-Lamač
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiacSúčasť platu je odmena za plnenie predajného plánu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho kolektívu milú, komunikatívnu predavačku so skúsenosťami do butiku v Bory Mall.

Sme slovenská značka, ktorá navrhuje a šije pre ženy nádherné kúsky. Navrhujeme a šijeme už viac než 25 rokov a sme rodinná firma v úzkom kontakte s našimi zamestnancami. Pravidelne vystupujeme s našimi kolekciami v televízii a naše odevy už má v šatníku mnoho známych osobností. Viac zistíte o našich dizajnoch a sortimente na našej stránke www.darafashion.sk

Naša značka má momentálne 5butikov v nákupných centrách a to v Auparku Bratislava, Bory Mall, Aupark Žilina, Nitra a Avion Shopping Park.

Pracuje sa formou dlhého a krátkeho týždňa. Plat sa skladá z pevnej zložky a motivačného bonusu. Príplatky za víkendy a stravné formou hotovosti. Hľadáme si kolegyňu na dlhodobú spolupráce, ktorá by vedela aktívne komunikovať s klientmi a komplexne im poradiť.Zároveň má rada módu a zmysel pre detail, je dochvíľna a spoľahlivá. Pridajte so k nám do kolektívu a pomôžte nám obliekať naše zákazníčky do Skutočne Slovenskej Značky.

Viac info na tel. alebo posielajte priamo životopis na 0918 788 [email protected] . Ak nás Váš životopis zaujme budeme Vás kontaktovať do 5 pracovných dní.

Príplatky za prácu cez víkend. Zamestnanecká zľava na oblečenie našej značky.

Uchádzačov o zamestnanie, ktorý nás zaujmú budeme kontaktovať do 5 pracovných dní od zaslania životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

Pracovitosť, komunikatívnosť, empatia, dochvíľnosť a spoľahlivosť.

Uchádzač by sa mal zaujímať o módu a rád pracovať s ľudmi.

Naša firma sa zaoberá navrhovaním, výrobou a následným predajom luxusných dámskych odevov pod značkou dF. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov a od šitia pre zahraničné módne domy, sme sa vypracovali až na navrhovanie vlastných výrobkov, ktoré predávame v sieti našich obchodov v obchodných centrách a nosí ich mnoho známych osobností.

Naše butiky ste mohli vidieť v Auparku Bratislava , Aupark Žilina, Centro Nitra aj Bory Mall. Taktiež máme podnikovú predajňu v Čadci.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alojz Šimčisko
Tel.: +421907854218
E-mail: poslať životopis
ID: 4814987  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac