Odborný predajca profesionálnej gastrotechniky, Gastrorex pobočka Košice

GastroRex, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Košice
Termín nástupu
máj 2024
1 200 - 4 000 EUR/mesiacVýška platu je závislá na mesačnom obrate a hospodárení pobočky. Prémie sú počítané ako percentá z tržieb strediska a plnenie plánu predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na pobočke GastroRex Košice

- vedenie obchodných rokovaní, spracovanie obchodných ponúk
- zodpovednosť za vedenie svojich a pridelených obchodných prípadov, plnenie plánu predaja a marketingových stratégií
- udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi,

- aktívne hľadanie nových obchodných príležitostí
- účasť na obchodných poradách (osobne, online), absolvovanie školení u zamestnávateľa alebo u dodávateľov.
- participácia na odovzdávaní nových zariadení u zákazníkov spolu s technikom

​- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je na slovenskom trhu už 24 rokov
- dlhodobú a perspektívnu prácu v priateľskom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie
- služobný telefón,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Zašlite svoj profesný životopis na:
[email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronomie, obchod, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- dobrá znalosť práce na PC
- samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
- vodičský preukaz skupiny B, nadšenie pre cestovanie
- schopný obchodník a vedúca osobnosť
- dobré analytické, rozhodovacie, vyjednávacie, prezentačné a organizačné schopnosti
- pragmatika so zameraním na cieľ
- skúsený vyjednávač
- AJ jazyk výhodou
- proaktívny prístup, energický, aktívny v hľadaní spôsobov a ciest riešenie problémov

Firma Gastrorex, pobočky Košice, Bratislava, Banská Bystrica je obchodná firma, pôsobiaca na slovenskom a českom trhu od roku 2000 ako dodávateľ profesionálnej kuchynskej gastro techniky a gastro doplnkov pre gastronomické prevádzky a tiež ako projekčná a servisná organizácia na poli verejného stravovania.
Sme oficiálny dovozca ponúkaných značiek a priamo zastupujeme najmä nemeckého a talianskeho výrobcu profesionálnej gastrotechniky na Slovensku.
Medzi našimi realizáciami sú prevádzky, veľkokapacitné kuchyne, napríklad kuchyňa pre jadrovú elektráreň, hotelové reštaurácie, kaviarne, bary, ale aj malé fastfoody a rýchle občerstvenie.
Viac najdete na www.gastrorex.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4803928  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac